Dvě různé motivace

3. června 2017 v 15:59
Je před námi vrchol klubové sezony. Ve velšském Cardiffu se utkají Real Madrid a Juventus Turín o ušatý pohár pro krále fotbalové Evropy. Oba kluby mají za úkol předvést důstojné představení a dokázat, že jejich účast ve finále není náhodná. Vyloženého favorita dnešní duel nemá. Narazí na sebe dva zcela odlišné styly. Španělský útočný val proti dokonale propracované italské obraně. Tu se v letošní sezoně dosud povedlo překonat jen třikrát. "Bílý balet" třímá v rukou útočný trumf v podobě Portugalce Ronalda. Ten bude hlavní roli v hledání receptu na obranu Juventusu v čele Giorgiem Chiellinim.
Oba týmy mají jednu speciální motivaci ke zvládnutí posledního zápasu sezony. Real Madrid může jako první klub v moderní historii Ligy mistrů obhájit pozici fotbalového vládce Starého kontinentu. Již několik klubů bylo v historii blízko obhajobě, ale poslední krok nakonec nezvládly. Po pěti letech se jeho hráči mohou pyšnit titulem španělského mistra. Snovou sezonu bude chtít ukončit se zlatými medailemi a bílými konfetami. Případným vítězstvím ve finálovém zápase může také poslat vzkaz nenáviděnému rivalovi z Barcelony o tom, kdo je španělským fotbalovým králem.
Domácí titul letos obhájil i Juventus. Ten je v současné době neomezeným italským fotbalovým vládcem. Po dlouhých sedmi letech se dostal do filnále Lig mistrů italský tým a "bianconeri" ho chtějí provét stejně jako v roce 2010 Inter Milán. Vítězství v dnešním finále by bylo velmi dobrou zprávou pro celý italský fotbal. Ten část Evropy v současné době nevere vážně. "Stará dáma" je celkově složena zajmavě. Je v ní hned několik hráčů, kteří byli v jiných klubech přebyteční. Zaměstnavatelem z nouze se stal Juventus pro Dani Alvése, Gonzalo Higuaína či Mario Mandžukiče. Ti dnes mají možnost poslat zlatý vzkaz bývalým chlebodárcům.
Samotná možnost vyhrát Ligu mistrů je pochopitelně velkou motivaci pro odvedení maximálního a profesionálního výkonu. Je však dobře mít tuto motivaci umocněnou. Snad to povede k tomu, že uvidíme dnes večer ódu na fotbalovou radost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucifer Lucifer | E-mail | Web | 3. června 2017 v 16:08 | Reagovat

Ano, přichází období decentralizace a pružnosti
GVKB
Život to je snaha zasáhnout zbraní cíl, problémem je to že se nám cíl většinou nepovede zasáhnout z mnoha příčin a tak v životě neuspějeme, nejčastějším cílem je zde to co milujeme a potřebujeme, k tomu abychom se zde měli dobře. Mnohdy nemusí být chyba zrovna na naší straně, v některé životní situaci nelze cíl zasáhnout, a nezbývá nám trpělivě čekat na vhodnou situaci, a připravit na to že se budeme snažit zasáhnout cíl.

Podívejme se na umělce, vytvoří něco uměleckého, ale není o to zájem, protože se jim nepodařilo zasáhnout cílovou skupinu lidí, stejné je to i s novinkami u zboží, mnohé novinky na trhu neuspějí a tyto chyby dělají i úspěšní obchodníci a podnikatelé.

Vše je zde řekou událostí, ve které se neustále vše mění, to co dříve fungovalo, to dneska už nefunguje, a musíme hledat nová řešení, která povedou k zasažení cíle. Končí období, ve kterém bylo vše násilně centralizované a tím i nepružné, přichází období decentralizace a pružnosti, už brzo zde bude osobní přístup ke každému člověku díky umělé inteligenci, a skončí dlouhé období, ve kterém nebyl osobní přístup, a s lidmi se jednalo jako s dobytkem, a ten kdo se nepodřídil centrální diktatuře ten byl diktaturou násilně eliminován.

Nebude to trvat dlouho a informace budou mít větší hodnotu než peníze, a tak místo honění za penězi, se budeme honit za hodnotnými informacemi. Umělá inteligence je systém založený na hodnotných informacích v nějaké specializaci, je to jako ve škole kde získáváte hodnotné informace a tak jste v nějaké specializaci inteligentní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama