Poslední šance na velkou změnu

20. června 2018 v 21:14
Mistrovství světa v Rusku je v plném proudu a fanoušci už znají první postupující ze základních skupin. Pobyt v největším státě světa si společně s domácími fanoušky mohou prodloužit příznivci Uruguaye a Portugalska. V jejich dresu předvádí one man show Cristiano Ronaldo. Největší hvězda fotbalového světa má motivaci dotáhnout reprezentaci k trofeji, která mu jako poslední chybí v jeho obrovské sbírce. V ději vrcholu této sezony tak trochu zanikají spekulace o jeho přesupu do Paris St. Germain. Jeden fotbalový evergreen se pomalu vrací na scénu.
Arabští majitelé pařížského klubu mají na Ronalda spadeno dlouhodobě a doufají, že tentokrát by to mohlo definitivně klapnout. Ronaldo sám po trumfu v Lize mistrů nenápadně naznačil možnost změny dresu poté, co vystoupal s "bílým baletem" na všechny vrcholy, které si můžeme na Starém kontinentu představit. Hvězda by měla pozice vyklízet na vrcholu a z tohoto pohledu se jedná o ideální příležitost.
Z Paříže údajně přistála na stle nabídka na osm miliard korun a sám Ronaldo by si ročně vydělal 45 milionů eur. Stal by se tak nejdražším i nejlépe placeným fotbalistou na světě. Ropní magnáti z Arabského poloostrova by tak ukojili bezmeznou mužskou ješitnost mistra oboru a navíc by získali nejlepší reklamní značku fotbalového světa. Poslali by tak ostatním klubům jasný vzkaz, že tentokrát se už skutečně mají jeho hvězdám rozklepat kolena. Všichni budou je napnutě čekat, zda se slova přetaví v činy.
CR7 už mnohokrát ukázal svou jedinečnost a teď by k tomu dostal opět šanci. Kromě obrovské talentu v něm odborníci vždy viděli obrovského dříče, jenž na sobě po celou dobu úchvatné kariéry pracuje a nikdy se neuspokojil góly, trofejemi ani individuálními cenami. Po celou dobu jeho kariéry ho novináři srovnávají s Lionelem Messim. U toho se odchod z Barcelony skutečně předpokládat nedá. Cristiano Ronaldo mu tak může poslat jeden velmi hlasitý vzkaz o tom, kdo je skutečně nejlepší fotbalista své doby a možná celé historie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama